יום שני, 21 ביולי 2014

מעקות זכוכית למרפסותמרפסות בתים מקבלות שינוי הדרגתי. השינוי הראשון שבולט הוא מעקות זכוכית למרפסות. שינוי זה רואים כבר בחזיתות הבתים וגם כשמסתכלים על הבניין מבחוץ. יש מספר גוונים שבונים איתם מעקות זכוכית למרפסות רובן שקופות, גוון שקוף ירקרק ויש גוונים של אפור בעיקר לבנייני משרדים שיש בהם גם מרפסות חיצוניות ולא פעם מתאימים אותם בכדי שיהיה חיפוי זכוכית חיצוני או פנימי שהמשרד בחר לעשות.

למה מעקות זכוכית

מעקות זכוכית למרפסת, יופיין בא לידי ביטוי כשיושבים במרפסת ובמקום המעקות הישנים שלרוב היו מסורגים ניתן לצפות בנוף ללא הפרעות של קוים או עיגולים או כל דוגמא אחרת שהייתה של המעקה.ניקיון מעקות זכוכית

הבעיה שיש לפעמים לאנשים עם מעקות זכוכית למרפסת שיש צורך לנקות אותם היטב על מנת שישמרו על מראה נקי. ניתן לעשות זאת בדרך די פשוטה. כיום קיימים חומרים טובים ומגבים שיכולים בו זמנית לנקות הן את הצד החיצוני והן את הצד הפנימי של המעקה. פתרון זה יכול להיות גם טוב עבור ניקוי מחיצות זכוכית שרבים מהמשרדים של תעשיית ההייטק מתהדרים בו. ניקיון הוא נושא כאוב כאשר מדברים על זכוכית אבל זכוכית טובה ואיכותית לא חייבת להיות חלקה ולכן לא תמיד כל לכלוך בולט עליה. קיימים סוגים מחוספסים למראה שמשרתים נהדר למניעת הבעיה הזו.

שקיפות

בעיה נוספת הינה שאנשים שיושבים במרפסות בתיהם לא בהכרח רוצים שאנשים מחוץ לבית יראו אותם מבעד מעקות זכוכית למרפסת. הסורגים המסורגים נתנו תחושה של משהו סגור אבל למעשה זה אותו דבר ויותר מזה כי אפשר להזמין גם זכוכיות שלא ניתן לראות מבחוץ את מה שקורה מבפנים.


שבירות


הבעיה הכי מפחידה שיש בשימוש מעקות זכוכית למרפסות היא שזה יכול להישבר. זה מפחיד אנשים מבוגרים ועוד יותר מפחיד כשיש ילדים בבית. יש תחושה בהתחלה שכל כדור שנבעט למעקה הזכוכית יכול לשבור אותו, שהכדור יעוף החוצה והילד יתעופף בעקבותיו. אז אפשר להירגע. הזכוכית שמשתמשים בה ליצירת מעקות זכוכית למרפסות ולא משנה קומת הבית הן זכוכיות חזקות מאוד הן מכמה שכבות והן חייבות להיות בטוחות לשימוש .

תגובה 1:

 1. היי מאמי,
  אנחנו עושות שיחות חמות בוואטסאפ, בנוסף אנחנו אוהבות לדבר עם גברים ולשלוח תמונות וסרטונים שלנו.
  לתיאום ושיחה שלח לנו הודעה בוואטסאפ למספרים:

  050-7534732 בר
  055-2664759 דנה
  055-9310377 ספיר

  השבמחק